Kolejny raz przeglądam hasła jakie sprowadziły Was na manowce (czyli na tego bloga) i z nieskrywaną radością się nimi z Wami dzielę:

hasła


kanał Suski wolno clowy – w niezrozumiały dla mnie sposób doprowadził do tekstu o tym dlaczego nie należy ufać fryzjerowi.

jaka telewizja porno na telewizor – to mój faworyt! Skierował do całkiem niewinnego tekstu o wspólnym oglądaniu telewizji.

po czym poznać że laska schudła – na nieszczęście szukającego (mam przeczucie, graniczące z pewnością, że za tym hasłem stoi facet) trafił on na tekst o tym po czym poznać, że musisz schudnąć

kazdy ptaszek musi miec swoj daszek inne – tu osoba wyszukująca natknęła się na tekst, o niemniej dwuznacznym tytule: Jak się popieści to się zmieści?

Na listę ostaniach hitów wskoczyło też jedno wyszukanie z bing.com: “Ed nie zareagowa³ na kurdupla?”. Ku mojemu zaskoczeniu po takim haśle ktoś trafił na tekst o tym, że równouprawnienie ssie.

Poprzednia część

Majka

Share
  • jk

    Ja trafiłem dzisiaj po raz pierwszy. Bardzo się cieszę, bo mi się spodobało. Zadzwoniła do mnie kolejna pani, pytając o osobę decyzyjną, tym razem w sprawie multimediów w domu (?!), okazuje się, że wiele osób o tym pisze, między innymi Ty. Szukałem inspiracji, żeby nie być niemiłym, bo już się zacząłem nudzić swoimi odpowiedziami. Znalazłem, dziękuję.

    • Również się cieszę, że tu trafiłeś, a jeszcze bardziej, że mogłam pomóc 🙂

  • magia jakie rzeczy ludzie wpisują 😀 moje ulubione: do kupienia psy czał czał mały który sie słucha