Kategorie
Blog

Prawdziwi mężczyźni żują pszczoły (i jedzą jogurty)

africa-21774Nie tak bardzo staropolskie przysłowie mówi, że prawdziwi mężczyźni nie jedzą miodu tylko żują pszczoły. Co robią, a czego nie robią prawdziwi mężczyźni można by wyliczać godzinami. Umieją rozpalić ognisko za pomocą samego spojrzenia, upolować niedźwiedzia jednym machnięciem ręki i zbudować dom z drewna bez użycia pół gwoździa, przeinstalować system, i inne takie sztuczki.

Oglądając telewizje można dowiedzieć się też innych rzeczy o bardziej współczesnym modelu prawdziwego mężczyzny:

Każdy prawdziwy mężczyzna je jogurty, ale tylko w czarnym opakowaniu. Powszechnie przecież wiadomo, że inne jogurty są babskie i ich jedzenie skutkuje zwężaniem się spodni do rurek i podniesieniem się brody nad czoło w postaci zawadiackiej grzywki.

Zjedzenie takiego babskiego jogurtu, który nie został zaopatrzony w wystarczająca męskie barwy, najlepiej maskujące tzw. moro, może wywołać nieodwracalne zmiany w układzie trawiennym prawdziwego mężczyzny. Może to skutkować nawet (O ZGROZO!) przejściem na wegetarianizm. Dlatego producenci jogurtów wychodząc na przeciw potrzebom prawdziwych mężczyzn stworzyli prawdziwie męskie jogurty, których skład i smak ni jak się ma do tych babskich jogurcików sprzedawanych w kolorowych opakowankach.

zombie-500829W swym dostrzeganiu geniuszu, jakim było dostrzeżenie zapotrzebowania na jogurty dla prawdziwych mężczyzn, producenci przeoczyli jeden istotny drobiazg – dobór smaków, które podejrzanie przypominają te tworzone dla kobiet. Gdzie jogurt o smaku boczku, schabowego i krwi byka?

Miejmy nadzieję, że już niedługo to strasznie niedopatrzenie zostanie nadrobione i prawdziwi mężczyźni będą mogli się ciszyć smakiem prawdziwej męskości 😉